پاورپوینت بررسی زندگینامه و تحلیل آثار آنتونی گائودی

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

بخشی از متن پاورپوینت بررسی زندگینامه و تحلیل آثار آنتونی گائودی :

پاورپوینت بررسی زندگینامه و تحلیل آثار آنتونی گائودی


آنتونی گودی, کاتالان به طور کامل آنتونی گودی I Cornet, اسپانیایی آنتونیو Gaudi y Cornet, (اسپانیایی متولد 25 ژوئن 1852, Reus, اسپانیا, 10 ژوئن 1926, بارسلونا), معمار کاتالان, سبک خاص خود را با آزادی شکل, رنگ دلخواه و بافت و وحدت ارگانیک. گاودی تقریبا به طور کامل در بارسلونا یا نزدیک آن کار می کرد. بخش عمده ای از حرفه او با ساخت معبد انحصاری خانواده مقدس (Sagrada Familia), که در سال 1926 در سال 1926 ناتمام بود, اشغال شد.
زندگی
گوید در کاتالونیا استانی در ساحل مدیترانه اسپانیا متولد شد. از ریشه های فروتن, او پسر کودن بود که در زندگی بعد از او زندگی می کرد, همراه با یک خواهرزاده. گوید هرگز ازدواج نکرد علاقهی اولیه به معماری, او در سال 1869/70 به تحصیل در بارسلونا, سپس مرکز سیاسی و فکری کاتالونیا و شهر مدرن اسپانیا رفت. او تا هشت سال پس از آن فارغ التحصیل نشد, تحصیلاتش توسط خدمات نظامی و سایر فعالیت های متناوب قطع شده بود.

سبک معماری گوید از چندین مرحله گذشت. در ظهور دانشکده معماری والیتی در بارسلونا در سال 1878, وی در مورد پروژه های مدرسه اش مشهور بود, اما وی به سرعت از طریق ترکیبات بی نظیر توده های هندسی که سطوح آن سنگ آجر و سنگ, گیاهان سرامیکی گیاهان و گلدان یا خزندگان سنگی بسیار متحرک است. اثر کلی, اگرچه نه جزئیات, موریه یا Mudjjar است, به عنوان مخلوط ویژه اسپانیایی از طراحی مسلمانان و مسیحی نامیده می شود. نمونه هایی از سبک مودجار او Casa Vicens (1878-80) و El Capricho (1883-85) و کاخ Güell Estate و Güell بعد از 1880s هستند, اما El Capricho در بارسلونا قرار دارد. بعد, گادی با امکانات پویا سبک های تاریخی, گوتیک در کاخ اسقفی, آستورگا (1887-93) و کاسا د لاوس بوتینس, لئون (1892-94), آزمایش کرد. و باروک در Casa Calvet در بارسلونا (1898-1904). اما پس از 1902, طرح های وی از عناوین سبک های معمول استفاده می کردند.


پاورپوینت بررسی زندگینامه و تحلیل آثار آنتونی گائودی
فهرست مطالب
نهضت هنر نو یا آرت نئو
زندگی نامه آنتونی گائودی
معرفی آثار آنتونی گائودی
کلیسای ساگرادا فامیلیا یا کلیسای خانواده مقدس
مدرسه ساگرادا فامیلیا یا مدرسه خانواده مقدس
خانه کاسا میلا
پارک گوئل
ویلا bellesguard
سرداب کلیسای کواونیا گوئل
خانه کالوت
خانه فرناندز و آندرس
کاخ اسقف
خانه ویسنز
کاخ گوئل
مجموعه ساختمانی Finca Guel
خانه باتلو
آنتونی گائودی و ویکتور ارتا
ویکتور ارتا


لینک کمکی