پاورپوینت بررسی آثار سانتیاگو کالاتراوا

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

بخشی از متن پاورپوینت بررسی آثار سانتیاگو کالاتراوا :

دانلود رایگان پاورپوینت بررسی آثار  سانتیاگو کالاتراوا

سانتیاگو کالاتراوا (به اسپانیایی: Santiago Calatrava) معمار برجسته, مهندس سازه و مجسمه‌ساز اسپانیایی است. او به عنوان یک طراح نخبه در جهان شهرت کسب کرده‌است. دفاتر کاری او در زوریخ, پاریس, نیویورک و شهرهای دیگر جهان گسترده‌است. شهرت وی در معماری نوین زبانزد خاص و عام شده‌است.

وی هم اکنون در حال ساخت سه پل در شهر دالاس و در حال تکمیل یک برج 150 طبقه‌ای در شهر شیکاگو, ایلینوی به نام (منار شیکاگو) است. سانتیاگو کالاتراوا در 28 ژوئیه 1951 میلادی در حومه شهر والنسیا در اسپانیا به دنیا آمد. در همان شهر تحصیلات خود را در مدرسه هنر و معماری به پایان رساند. پس از پایان تحصیلات معماری در 1975 برای تحصیل در رشته سازه وارد مؤسسه فنی فدرال سوییس[1] در زوریخ شد. در 1981 پس از اتمام تز دکترای رشته مهندسی سازه تحت عنوان (چین خوردگی قاب‌های سه بعدی)[2] فعالیت‌های معماری و مهندسی خود را آغاز کرد. – سانتیاگو کالاتراوا معمار , هنرمند و مهندس اسپانیایی در 28 جولای 1951 در والنسیا اسپانیا بدنیا آمد . او دوره ابتدایی و متوسطه را در والنسیا گذراند. از هشت سالگی در مدرسه هنر نیز تحصیل می کرد جایی که او اصول طراحی و نقاشی را آموخت . او از دانشگاه تکنیک و معماری والنسیا مدرک معماری خود را دریافت کرد . سپس مدرک فوق لیسانس در شهرسازی خود را از همان دانشگاه دریافت کرد . سپس از دانشگاه زوریخ در سال 1975 مدرک فوق لیسانس در مهندسی عمران را گرفت . سپس در سال 1979 مدرک دکترای خود را نیز دریافت کرد و در همان حین با همسر خود که دانشجوی رشته حقوق در زوریخ بود ازدواج کردکه او نخستین دفتر خود را افتتاح کرد.

-در ابتدای شروع به کار حرفه ای او کارهای ساده ای از قبیل طراحی سقف برای یک کتابخانه و یک تراس برای یک ساختمان مسکونی را انجام داد .

-تمام طراحی های او ابتدا با فکری هنرمندانه بصورت فرم های هنری ترسیم شده اند که در عین حال شامل تفکری مهندسی نیز بوده اند.

 

 

فایلهای کاملتر و جامعتر و مشابه محصول

دانلود بررسی کارهای سانتیاگو کالاتراوا پاورپوینت - نقش برتر پارس

پاورپوینت سانتیاگو کالاتراوا معماری برگرفته از ... - نقش برتر پارس

پاورپوینت آثار سانتیاگو کالاتراوا - نقش برتر پارس

دانلود بررسی سانتیاگو کالاتراوا

پارپوینت بررسی زندگینامه و آثار سانتیاگو کالاتراوا - نقش برتر پارس

 

فضاهای اداری - دانلود ,بررسی سازه های کابلی سانتیاگو کالاتراوا ...

 

معماری بیونیک در آثار سانتیاگو کالاتراوا - نقش برتر پارس

 

دانلود سانتیاگو کالاتراوا,پاورپوینت - نقش برتر پارس

 

 


لینک کمکی