پاورپوینت شهر عمودی از رم کولهاوس در هلند

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

بخشی از متن پاورپوینت شهر عمودی از رم کولهاوس در هلند :

بزرگترین ساختمان چند منظوره در هلند با نام روتردام, به اتمام رسید. تنها پس از چهار سال ساخت و ساز, توسعه گران ام اِی بی و املاک و مستغلات او وی جی, موفق به اتمام این پروژه ی بزرگ با طراحی روم کولهاوس گشتند. پس از مدت کمی جهت پایان ِکار و مبلمان واحدها, صاحبان این آپارتمان ها و ادارات می توانند در اوایل سال 2014 به این شهر عمودی در اسکله ویلهلمینا, از شرکت ا ام اِی نقل مکان نمایند.
 
روتردام با مجموع 160 هزار متر مربع زیربنا, تنها بر زمینی در حدود یک زمین فوتبال قرار گرفته است. نزدیک به 85 درصد از ساختمان, در حال حاضر اجاره شده و یا به فروش رسیده است و با شروع اسکان در این ساختمان ها, جمعیت اسکله ی ویلهلمینا, دو برابر می گردد. به صورت روزانه, این مجموعه, 5 هزار نفر را در خود جای می دهد و با این جمعیت نه تنها به پر تراکم ترین سازه ی ساخته شده بر زمین در هلند, که می تواند به پر جمعیت ترین منطقه ی آن بدل گردد.
 
این پروژه دارای 69 هزار متر مربع فضای اداری, 1500 مترمربع فضای پذیرایی, یک هتل چهار ستاره با امکانات کنفرانس و اجتماعات متعدد و 280 اتاق, 240 آپارتمان مسکونی با امکانات تفریحی و پارکینگ و فضایی جهت پارک بیش از 670 اتومبیل می باشد.
 
اچ. کاراکاس, مشاور توسعه ی مسکن, اقتصاد شهری, املاک و مستغلات و برنامه ریزی فضایی در این پروژه می گوید: ” روتردام, یک ساختمان شگفت انگیز است که ما را بیش تر به عنوان یک شهر معماری معرفی می کند. این سازه می تواند یک نماد برای شهر ما باشد. گذشته از این, اتصال این منطقه به مرکز شهر را نیز بیشتر نموده است؛ اتصالی که به واسطه ی پل ارسموس و کوپ وون زوئیت آغاز گشته بود. روتردام, کاملا توجه مردم را به این سمت پل, به منطقه ی جنوب شهر جلب نماید. ”
 
امضای رم کولهاوس را در هر جزئیات این ساختمان می توان یافت؛ مانند تالار مرکزی با ارتفاع 85 متر که در دهانه ی عرض کل ساختمان گسترده شده است, در جزئیات پوشش دیوارهای تراورتن و برنجی, در کف پوش های سنگ طبیعی و یا در خودنمایی آتریوم فوق العاده ی آن. روتردام از یک پایه ی شش طبقه با ارتفاع تقریبی 30 متر تشکیل شده است که با سه برج شفاف تکمیل می شوند؛ با پنجره هایی سراسری از کف تا سقف در تمام طبقات که این ساختمان را بیشتر با محیط اطراف خود مرتبط می سازد.
 
طراحی این ساختمان را شرک OMI/ رم کولهاوس به عهده داشته است و بانک اف جی اچ تامین مالی پروژه را به عهده داشته است. برای تحقق این مجموعه ی بی نظیر هفت پیمانکار اصلی به همکاری با یکدیگر پرداخته اند : زوبلین نترلند ( ساخت و ساز ) , تجهیزات رودنبرگ ( تجهیزات ) , تی جی ام ( نما ) , کن ( آسانسورها ) , اینکو (گرمایش و سرمایش ) و اس بی بی ( پایان کار هتل ).


لینک کمکی